Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi ile Çocuk Özleminize Son Verin

Tüp bebek tedavisi süreci anne ve baba adayları için oldukça zor işleyen bir süreçtir. Ebeveynlerin başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek uygulamaları hayal kırıklığı yaşamalarına neden olur. Endoskopik cerrahi alanında yüksek tecrübeye ve başarı oranına sahip doktor ekibi ve kişiye özel uygulanan tedavi şekilleri ile tüp bebek tedavi sürecinizde emin ellerdesiniz. Tüp bebek tedavisiyle anne-baba olma şansınız oldukça yüksektir. Tüp bebek tedavisi anne adayları üzerinden yürütülüyor gibi gözükse de bu aşamada baba adaylarının payı oldukça büyüktür. Çiftlerin ve doktorların uyumlu bir şekilde yürüttükleri süreç sayesinde çocuğunuzu kucağınıza alabilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisi Öncesi Ücretsiz Uzman Ön Görüşmesi

Şişli Tüp Bebek Doktoru İle Tedavi Süreci Nasıl İlerler?

Tüp bebek yöntemi ile ilk aşamada çiftlerin doğal yolla çocuk sahibi olup olamadıklarına dair kontrolleri sağlanır. Tüp bebek doktoru tarafından tedaviye başvuran çiftin daha önce görmüş olduğu tedaviler ve gebelik, doğum, düşük gibi tıbbi durumları değerlendirilir. Eski tahlil ve tetkik sonuçları kapsamında kişiye özel tedavi süreci planlanır. Planlama süreci anne ve babaların durumlarına göre belirlenir. Tüp bebek tedavisinde başarıyı etkileyen en önemli faktörlerin başında kaliteli embriyoyu oluşturmak gelir. Kaliteli embriyoya sağlıklı yumurta ve sperm değerlendirmeleri sonucunda ulaşılır. Kaliteli embriyonuzun oluşturmasının ardından çocuk sahibi olmanızın önündeki engeller kaldırılır.

İstanbul Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları Nelerdir?

Tüp bebek merkezi İstanbul tüp bebek tedavisi aşamaları; ilk muayene ve çiftlerin değerlendirilmesi, yumurtalıkları uyarma ve yumurta oluşturma, yumurta toplama, döllenme ve embriyo transferi adımlarından oluşur.

  • İlaçların etkisiyle toplanan yumurtalar alınır ve laboratuvarda döllenmesi için saklanır.
  • Laboratuvar ortamında toplanan yumurtalar ve elde edilen spermler ile döllenir.
  • Döllenmenin ardından yumurtalar rahim içerisine 5-10 dakikada transfer edilir.

Tüp Bebek Merkezi İstanbul ile Çocuk Sahibi Olanların Yorumları

Tüp bebek merkezi istanbul müşreri

İşindeki tecrübesi ve dürüst açıklamaları ile daha ilk randevuda eşim de ben de son derece memnun kaldık. Her şeyden önce hiç bir meslektaşını kötülemeden bana yapılan yanlış tedaviyi tespit etmesi ile başladığımız tüp bebek tedavisinde başarısızlık olsaydı bile üzülmezdim ve yine denerdim, ne var ki çok şükür bebeğimizi kucağımıza almamıza az kaldı…

Kevser K. Yumurta Dondurma
Tüp bebek merkezi istanbul müşreri

Zeki Bey için uygun kelimeleri bulamıyorum, ne desem az kalır. Kendisi olağanüstü iyi, saygılı, anlayışlı, bilgili, ilgili, titiz ama asla hastasını strese sokmayan biri. Ben çok memnunum, çok güzel bir gebelik ve doğum yaşadım sayesinde. Allah ondan bin kere razı olsun. İnşallah bir kez daha anne olma sevincini yine onunla birlikte yaşarım…

Derya S. Tüp Bebek Tedavisi
tüp bebek merkezi istanbul yorum

Canım doktor amcamız nasılsınız ? Biliyor musunuz bugün biz tam iki yaşındayız. Bizi anne ve babamıza kavuşturmaya vesile olduğunuz için size sonsuz minnettarız. Umutların ve hayallerin gerçekleştiği ve vazgeçilmeyeceği tek yer. Bizim doktorumuz gerçek bir kahraman.

Kübra A. Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi Kimlere Uygulanabilir? Kısırlık teşhisi konulan kişilere, sperminde kalite bozukluğu olan erkeklere ve tekrarlanan gebelik kayıplarında uygulanır.

Tüp Bebek Tedavisi Alanındaki Sertifikalarımız Sertifikalarımız

Tüp Bebek Tedavisinde Kampanyalarımızdan Yararlanın İletişim Formunu Doldurun Ücretsiz Ön Görüşme İmkanını Değerlendirin