Hakkımızda

Son Teknoloji Uygulamalar İle Yüksek Başarı Oranı

Çocuk sahibi olma yolunda her çift pek çok farklı sorun yaşayabilir. Tüp bebek tedavi süreci bu yolda atılabilecek adımlardan biridir. Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda son teknoloji uygulamalar ile tedavi sürecinizin başından sonuna kadar yanınızdayız. Aynı zamanda uyguladığımız tedavi yöntemleri ile birlikte çocuk sahibi olma yolunda yüksek başarı oranını yakalamış durumdayız. İlk görüşmeden itibaren uzman doktorumuz ile yüz yüze iletişim kurmanızı sağlayarak hem tüm sürecinizin bir uzman tarafından doğrudan kontrol altında tutulmasını hem de tedavi sürecinizi başarıyla sonuçlandırarak çocuk sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Tüp Bebek Merkezi İstanbul Size Ön Görüşmeyi Ücretsiz Olarak Sunuyor

Tüp bebek merkezi istanbul

VR teknolojisi ile tedavi görselleştirmesi

Tüp Bebek Tedavisi hakkında teorik bilgilere sahip olunsa da çiftlere süreç ile ilgili bir yol haritası çıkarmak, süreci net bilgiler ile anlatmak gerekiyor. Bu sebeple uzmanlarımız ve son teknoloji uygulamalar ile birlikte VR (Virtul Reality) teknolojisi kullanıp, tedavi sürecini görselleştirerek çiftlere tedavi hakkında net bir perspektif sağlamaktadır.

VR tedavi süreci aynı zamanda ortaya çıkabilecek olan aksaklık ve sorunları önceden hazırlık yaparak önlemeyi de amaçlamaktadır.

Uluslararası standartlara uygun ve modern tedavi yöntemi

Tüp bebek tedavi süreci uzun yıllardır pek çok çifti çocuk sahibi yapmış olsa da sorun yaşayan çiftlerin aklında soru işaretleri oluşabiliyor. Ataşehir Merkezindeki kliniğimiz bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz ile bu süreci açık ve şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Yaptığımız detaylı araştırmalarla sorunun kaynağına ulaşarak kişiye özel yol haritası ile hangi yöntemin uygulanacağına karar veriyoruz. Uyguladığımız modern ve son teknoloji uygulamalar ile sürecin anlık takibini sağlayarak çocuk sahibi olmanız konusunda her zaman yanınızda oluyoruz.

Tüp bebek merkezi istanbul

Tüp Bebek Merkezi İstanbul ile Çocuk Sahibi Olanların Yorumları Hastalarımızın Gözünden Kliniğimiz

Tüp bebek merkezi istanbul müşreri

İşindeki tecrübesi ve dürüst açıklamaları ile daha ilk randevuda eşim de ben de son derece memnun kaldık. Her şeyden önce hiç bir meslektaşını kötülemeden bana yapılan yanlış tedaviyi tespit etmesi ile başladığımız tüp bebek tedavisinde başarısızlık olsaydı bile üzülmezdim ve yine denerdim, ne var ki çok şükür bebeğimizi kucağımıza almamıza az kaldı…

Kevser K. Yumurta Dondurma
Tüp bebek merkezi istanbul müşreri

Zeki Bey için uygun kelimeleri bulamıyorum, ne desem az kalır. Kendisi olağanüstü iyi, saygılı, anlayışlı, bilgili, ilgili, titiz ama asla hastasını strese sokmayan biri. Ben çok memnunum, çok güzel bir gebelik ve doğum yaşadım sayesinde. Allah ondan bin kere razı olsun. İnşallah bir kez daha anne olma sevincini yine onunla birlikte yaşarım…

Derya S. Tüp Bebek Tedavisi
tüp bebek merkezi istanbul yorum

Canım doktorumuz. Biliyor musunuz bugün biz tam iki yaşındayız. Bizi anne ve babamıza kavuşturmaya vesile olduğunuz için size sonsuz minnettarız. Umutların ve hayallerin gerçekleştiği ve vazgeçilmeyeceği tek yer. Bizim doktorumuz gerçek bir kahraman.

Kübra A. Tüp Bebek Tedavisi

Siz de randevunuzu oluşturun kliniğimizde olacağınız ön görüşme için ücret ödemeyin.

Ücretsiz Ön Görüşme Fırsatı ile Tüp Bebek Tedavinize Başlamak İçin Bize Hemen Ulaşın! Tüp Bebek Merkezi İstanbul İle Çocuk Hasretinize Son Verin!